“Sitemizde size daha iyi hizmet sunabilmek için bazı çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgiye Çerez Politikası dökümanımızdan erişebilirsiniz.”

Bölgesel İncelme İşlemleri

Cooltech(Soğuk Lipoliz) 

Soğuk lipoliz uygulaması günümüzde en çok tercih edilen bölgesel incelme yöntemidir. Uygulama yaptıran kişi ise sosyal hayatına devam edebilmektedir. İlk hafta kas ağrısı ve ödem görülmektedir. Cildin hassasiyetine göre uygulanan bölgede hafif morarma olabilmektedir. Uygulama sonrası ve öncesi su tüketimine dikkat etmek gerekmektedir. Seans aralıkları 4 ile 6 hafta aralıklarla yapılmakta olup kaç seans olacağı kişiye ve probleme göre değişiklik göstermektedir. FDA onaylı bu uygulamada cerrahi işlem olmadan bölgesel yağlardan soğuk vakum etkisiyle hedef yağ hücrelerini -8 derecede dondurup parçalanmasını sağlayıp metabolik olarak vücuddan atılımını sağlar.

VellaShape III 

İçinde bipolar radyofrekansi infrared, vakum ve mekanik masaj gibi 4 farklı sistemi barındıran FDA onaylı bir cihazdır. Dokuyu ısıtarak vakum özelliği ile dolaşımı arttırı ısının etkisini yükseltir.

Şikayete neden olan bölgesel yağlanma yoğunluğuna göre seans ve uygulama protokolü belirlenir. Haftada 2 kez uygulama yapılıp, 4-8 seans arasında değişmektedir. 

Onda

Elektromanyetik dalgalar yardımı ile vücuttaki selülitlerin azaltılmasını sağlayan bir tedavi şeklidir. Coolwaves olarak adlandırılan bu yöntem, mikrodalga enerjisini kullanarak vücuttaki yağları küçültüp daha pürüzsüz bir vücuda sahip olunmasını sağlamaktadır.

Kullanım alanları nelerdir ?
Bölgesel incelme ve sıkılaşmada yüksek başarı oranı ile kullanılmaktadır.

Uygulama esnasında ne hissederim?
Patentli soğuk başlıkları sayesinde hedef noktayı 50-55 derece sıcaklığa ulaştırmasına rağmen ağrı yok denecek kadar azdır ve masaj hissi vermektedir. İşlem sonrasında kişi sosyal yaşantısına devam etmektedir.

Sonuçları ne zaman görürüm?

İşlem 4-6 hafta sonrasında neticelenmektedir.

Onda'nın farkı nedir ?

Piyasadaki tüm cihazlar deriyi üstten ısıtarak sıcaklığı alt katmanlara ileterek yağ dokusunu ısıtmayı hedefler. Onda ise derindeki yağ hücrelerini hedef alarak ciltte ısı kaybına sebep olmadan yağ dokusunu direk ısıtır.

Uygulama süresi ne kadardır ?

Elektromanyetik dalgalar derinin üst katmanlarında ciddi bir kayıp yaşamadan hedefe ulaştığı için seanslar çok kısadır. ONDA mikro dalga tedavisi tek bölge için 15x15 cm’ lik bir alan için 10 dakika kadar sürmektedir. Vücudunuzda ne kadarlık bir alana yapılmasını istiyorsanız, uygulama süresi de buna göre artacaktır.
ONDA soğuk dalga uygulama sırasında ve sonrasında morluk, ödem, cilt hasarı gözlenmez. Uygulama sırasında ağrı, acı oluşmaz, lokal ya da topikal anesteziye ihtiyaç duyulmaz.

Seans aralıkları ne kadardır ?

ONDA uygulamasında iki seans arasında 2-3 hafta beklemek gerekmektedir.

Uygulama sonrasında ne yapmalıyım?

Seanslar aralıklarında gün içinde 2-3 litre su içilmeli, tedavinin diyetle ve sporla birlikte sürdürülmesi işlemin etkisi açısından önemlidir.

İşlem Sırasında Neler Hissedilir?

Onda soğuk mikro dalga terapisi işlemi ile bölgesel incelme tedavisi veya sıkılaşma yapılan deri yüzeyinde cildin ısınmasına bağlı olarak pembelik oluşur. İşlemden sonra birkaç saat süren, çalışılan bölgede sıcaklık hissedilir. Hemen işlem ardından günlük aktivitenize başlayabilirsiniz.