“Sitemizde size daha iyi hizmet sunabilmek için bazı çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgiye Çerez Politikası dökümanımızdan erişebilirsiniz.”

Velashape III (Vücut Şekillendirme ve Selülit Tedavisi)

VELASHAPE III nedir?

VelaShape III içinde bipolar radyofrekans, infrared, vakum ve mekanik masaj gibi 4 farklı sistemi barındıran,  FDA onaylı bir cihazdır. Dokuyu ısıtarak, vakum özelliğiyle dolaşımı arttırıp ısının etkisini yükseltir. Selülit görüntüsünde iyileşme sağlar. İşlem süresi uygulanan bölgeye göre farklılık gösterir. Uygulama bölgesinde ısınma hissedilir, hafif kızarıklık meydana getirebilir. Masaj etkisinden rahatlama sağlar. Ağrılı bir işlem değildir.

Nasıl uygulanır?

Cerrahi olmayan bu işlem öncesinde, selülit derecesi ve şikayete neden olan bölgesel yağlanma yoğunluğuna göre seans ve uygulama protokolü belirlenir. Uygulama haftada 2 kez yapılıp, seans sayısı 4- 8 arasında değişmektedir. Bu uygulamada , selülitin derecesine göre seans sayısında değişiklik göstermektedir.

 

  • Bölgesel olarak incelme
  • Cilt gevşekliğinde ve hacminde bölgesel azalma
  • Cildin yapısında genel iyileşme
  • Karın, kalça ve bacaklarda selülit görünümünde azalma görülür.


Hangi Bölgelerde Daha Çok Uygulanır?


Bu işlem en çok kalça, bacak ve karın bölgelerinde uygulanmaktadır. Cihazda bulunan geniş ve dar bölgeler için tasarlanmış olan iki aplikatör, tüm vücut için güvenli ve etkili bir tedavi için tasarlanmıştır.