“Sitemizde size daha iyi hizmet sunabilmek için bazı çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgiye Çerez Politikası dökümanımızdan erişebilirsiniz.”

Agassi ile Yanak inceltme

Agassi monopolar radyofrekans enerjisi kullanarak özel tasarlanmış bir başlık ile yanaktaki yağ dokusunu incelten bir teknolojidir. Yanak içindeki mukozadan yapılan uygulama ile dokunun ısınmasını, bu sırada yağların sıkılaşmasını ve kolajen üretimini uyararak cildin sıkılaşmasını sağlar.  
 
İşlem yaklaşık 20 dakika sürer. Tedavi genellikle iki hafta arayla 2-4 seans olarak planlanır. Lüzumu halinde ek seanslar yapılabilir. Etki işlem sonrası 3. haftada gözlenmeye başlar. Alınacak sonuç bişektomi ameliyatı kadar belirgin olmamakla beraber yuvarlak hatlı yüzlerde incelme sağlar. Kilo alınmadığı takdirde sonuçlar kalıcıdır. İşlem için anesteziye ihtiyaç yoktur. İşlem sırasında yanak içinde sıcaklık hissedilmesi normaldir. İşlem sonrası sosyal hayata hemen dönülebilir. Herhangi bir kızarıklık, ağrı veya morluk beklenmez. İşlem günü sigara, alkol ve sıcak içeceklerden uzak durulması önerilir.