“Sitemizde size daha iyi hizmet sunabilmek için bazı çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgiye Çerez Politikası dökümanımızdan erişebilirsiniz.”

BBL

BBL Nedir?

Yaklaşık 20 yıldır Amerika'da Stanford Üniversitesinde yapılan araştırmalar sonucunda cildin genetik yapısını gençleştirdiği ve iyileştirdiği kanıtlanan FDA onaylı bu cilt yenileme sistemi cildin yaşlanma işleminin doğal ve sağlıklı bir biçimde yavaşlatılmasını sağlar. Işık terapisi olan bu uygulama deri altında kümülatif enerji birikmesiyle etkisi gayet başarılıdır.

Kişinin ihtiyacına göre uygulanan farklı dalga boyları mevcuttur. Adeta cildin üzerinde ütüleme işlemi yapılır. Seans sayısı uygulama alanına ve kişiye göre değişkenlik göstermektedir.

BBL Nasıl Uygulanır?

Detaylı cilt analizi sonrası cilt üzerindeki oluşan cilt kusurlarını iyileşirmek için farklı dalga boylarında ki filtreler seçilir. Cilt sıkılığını, kolejen aktivitesini arttırmak için  Skin Tight uygulaması en az 4 seans yapılır.İhtiyaç halinde seans sayısı 6-8 seans olarak değişebilir. En az haftada bir, en fazla üç hafta aralıklarla seanslara gelinmesi istedir. Bu işlem her mevsim yapılabilir. 6 ay sonra koruma seansları önerilir.

Uygulama Sonrası Nelere Dikkat edilmelidir?

İşlem sonrası güneş koruyucu kullanılması önerilir.