“Sitemizde size daha iyi hizmet sunabilmek için bazı çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgiye Çerez Politikası dökümanımızdan erişebilirsiniz.”

Check-Up Nedir?

Modern tıpta artık tedavi edici sağlık hizmetlerinin yanında koruyucu sağlık hizmetleri ,erken teşhis ve kontrol programları giderek önemini artırmaktadır.  

Sağlıkta öncelikle koruyucu sağlık hizmetlerini en etkin bir şekilde kullanıp hastalığa yakalanma sıklığını azaltmak, ikinci olarak check-up programlarıyla erken tanı ve teşhis ile olası riskleri ve tehlikeleri önceden tespit edip ona göre tedbir almak esas olmalıdır. 

Sağlıklı bir birey olarak risk durumumuza göre, ailevi ve genetik durumumuza göre ve yaşımıza göre uygun periyotlarla kontrol ve check-up programlarından geçmeliyiz. 

Check-up yaptırmak, sağlıklı bireylerin sağlık durumlarının genel değerlendirilmesi ve henüz şikayete yol açmamış olası bir hastalığın erken tanısı için kritik öneme sahiptir. 

Biz de hastalarımıza en iyi şekilde yardımcı olabilmek için kliniğimizde bulunan gelişmiş cihazları kullanarak, hastalarımızın sağlığını değerlendirmek için ayrıntılı sağlık kontrolleri gerçekleştirmekteyiz.