menuclose
Bize
Sorun
“Sitemizde size daha iyi hizmet sunabilmek için bazı çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgiye Çerez Politikası dökümanımızdan erişebilirsiniz.”

Çatlak Tedavisi

Cilt elastikiyetinin sınırı aştığı durumlarda deride görülen yırtılmalardır. Tamamen yok edilemezler ama görünürlükleri azaltılabilir. Birden fazla tedavi yöntemi vardır ve kombinasyon her zaman daha başarılıdır.

Cilt soyma lazerleri, mikroiğneleme ve mezoterapiler gibi kombine tedaviler uygulanır. Bu tip işlemler birden fazla seans gerektirebilir. 

Erbium Lazer (Coolaser)

Coolaser, gelişmiş bir lazer teknolojisi olup amacı deriyi yakmadan üst tabakanın uzaklaştırılmasıdır. Bu işlem sonrasında alttan yeni, genç daha parlak ve pürüzsüz bir cilt gelişimi meydana gelir. Striaların görünümü azalır. çoklu seans gerektirir.

CO2 Lazer

Cilt yüzeyini yakmadan üst seviyelerin uzaklaştırılması aynı zamanda ısıl hasarla cilt altında, orta ve derin dermis seviyelerini hassas ve etkin bir şekilde tedavi etmemizi sağlar. Cilt yenileme işlemidir. Bu lazer sayesinde ciltte kolajen üretimi uyarılır. Deri kalitesini arttırarak çatlakların görünümünü azaltır.

Mikroiğneleme (Dermapen®)

Mikroiğneleme cihazı, cilde dikey olarak nüfuz etmek için özel teknoloji kullanan 12 mikro iğneden oluşan tek kullanımlık uç kartuşlu otomatik bir mikro iğneleme teknolojisidir. Mikroiğnelemenin dikey ucunun damgalama hareketi, ciltte görünmez mikro yaralanmalar yaratırken, cildin kendini iyileştirme ve yeni kolajen üretimini artırma doğal yeteneğini uyarır. Bunu yaparken, bu mikro yaralanmalar vücudun normal fizyolojik süreçlerle cildi yeniden büyütme ve onarma yeteneğini teşvik eder. Bu sayede cilt gençleşir, ince kırışıklıklar yok olur, gözenekler daralır, skarlar dolar, cilt parlar ve tazelenir.