menuclose
Bize
Sorun
“Sitemizde size daha iyi hizmet sunabilmek için bazı çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgiye Çerez Politikası dökümanımızdan erişebilirsiniz.”

BBL Hero

woman-preparing-cosmetic-surgery.jpg (17.41 MB)

BBL Hero Nedir?

Yaklaşık 20 yıldır Amerika'da Stanford Üniversitesinde yapılan araştırmalar sonucunda cildin genetik yapısını gençleştirdiği ve iyileştirdiği kanıtlanan FDA onaylı bu cilt yenileme sistemi cildin yaşlanma işleminin doğal ve sağlıklı bir biçimde yavaşlatılmasını sağlar. Işık terapisi olan bu uygulama deri altında kümülatif enerji birikmesiyle etkisi gayet başarılıdır.

Cildimiz yaş aldıkça kolajen üretimini yavaşlatarak azaltmaya başlar. Bununla birlikte ciltte elastikiyet kaybı, sarkma, lekelenme gibi durumlar meydana gelir. BBL Hero tam olarak burda ısı ve ışık teknolojisiyle cildimizde yavaşlayan ve azalan kolajenlerimizin DNA'sını gençleştirerek ciltte sıkılaşma, renk eşitliği sağlama ve yüzelsel çizgilenmelerin giderilmesine yardımcı bir kümülatif enerjidir.
BBL Hero yanlızca elestikiyet kaybında değil lekelerde, aknede ve rozasea tedavisindede kullanılır. İşlemde herhangi bir ağrı acı olmaz.

Kişinin ihtiyacına göre uygulanan farklı dalga boyları mevcuttur. Adeta cildin üzerinde ütüleme işlemi yapılır. Seans sayısı uygulama alanına ve kişiye göre değişkenlik göstermektedir.

BBL Hero normal BBL'e göre daha hızlı ve konforlu bir seans sürmektedir. Başlığı daha soğuk olduğu için hasta daha az ısı hisseder ve atışları daha hızlı oldugu için seans süresi daha kısa sürmektedir.

BBL Hero Nasıl Uygulanır?

Detaylı cilt analizi sonrası cilt üzerindeki oluşan cilt kusurlarını iyileşirmek için farklı dalga boylarında ki filtreler seçilir. Cilt sıkılığını, kolejen aktivitesini arttırmak için  Skin Tight uygulaması en az 4 seans yapılır. İhtiyaç halinde seans sayısı 6-8 seans olarak değişebilir. En az haftada bir, en fazla üç hafta aralıklarla seanslara gelinmesi istenir. Bu işlem her mevsim yapılabilir. 6 ay yada 1 yıl sonra koruma seansları önerilir.

BBL Hero Kimlere Uygulanmaz?
  • Hamilelere,
  • Epilepsi hastalarına,
  • İşlem yapılacak alanda açık yarası olanlara,
  • Zoretenin Roaccutane tedavisi görenlere,
  • Kanser hastalarına ve tedavi sürecinde olanlara uygulama yapılmaz.

Uygulama Sonrası Nelere Dikkat edilmelidir?

Günlük yaşantımıza kaldığımız yerden devam edebiliriz. İşlem sonrası güneş koruyucu kullanılması önerilir.