menuclose
Bize
Sorun
“Sitemizde size daha iyi hizmet sunabilmek için bazı çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgiye Çerez Politikası dökümanımızdan erişebilirsiniz.”

Q-switch

Lazer teknolojisinin bir ürünüdür. Q-switch Nd-YAG lazer sistemi ile pigmentler parçalanır. Parçalanan melanin pigmentleri zamanla hücrelerimiz tarafından yok edilir. Kişinin ten rengi ne kadar açıksa o kadar başarılıdır. Baskılamaya da neden olduğu için önleyici tedavi özelliği de vardır. Kabuklanma ve cilt soyulmasına neden olmaz. Ağrısızdır ve anestezi gerektirmez. 

Dövme Silme 

Lazer ışınları sadece pigmentleri (renkleri) hedef alır ve pigmentli olmayan diğer dokulara zarar vermez. Lazer ışınları tarafından parçalanan dövme pigmentlerinin vücudun doğal mekanizması tarafından atılması beklenir. Dövmenin ve cildin rengine, kullanılan boyaların türüne ve dövmenin derinliğine bağlı olarak silme başarısı ve seans sayısı değişmektedir. Sildirme işleminden sonra o bölgede kabuklanma ve yaralanma meydana gelebilir. Yavaş yavaş pigmentlerin rengi açılır. Seanslar 1 ay aralıklarla uygulanır. Tedavi süresince güneşten korunmak gerekir.