menuclose
Bize
Sorun
“Sitemizde size daha iyi hizmet sunabilmek için bazı çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgiye Çerez Politikası dökümanımızdan erişebilirsiniz.”

EXION


Exion Face nedir? 

Exion Face teknolojisi cildin altına yabancı bir madde vermeden Cildin Hacim kazanmasını sağlayan yapay zeka teknolojisini ilk defa radyofrekans ve ultrasound sistemini bir araya getirip uygulanan bölgelerde hyaluronik asit üretimini % 224 oranına kadar arttırmayı hedefleyen ve bunun sonucunda daha doğal görünümle cildin kendi kendini iyileştirmesine yardımcı olan enerji bazlı bir uygulamadır.
Non-invaziv yani bir başka deyişle, herhangi bir kesi yapılmadan cildin sıkılaştırılmasını sağlayan EXION FACE, özel yüz başlığı sayesinde yüzdeki en hassas bölgelerde dahi etkili sonuçlar aldığımız bir uygulamadır.
Kan dolaşımını artırıp derin dermis katmanlarına etki ederek fibroblast hücrelerini uyaran akabinde de ciltte kollajen üretiminin artmasını sağlayan EXION FACE, cilt altında kontrollü termal ısı yaratarak cildin kendi kendini yenilmesine olanak sağlar.

Exion Face nasıl uygulanır?

Klinik ortamında kısa sürelerde tamamlanabilen,seanslarla yapılan bir uygulamadır. Kişinin ihtiyacına göre, cildin yapısı, deformasyonu ve talepleri göz önünde bulundurularak tedavi protokolü belirlenir. Nerdeyse ağrısız,acısız denebilecek kadar konforlu olan uygulamadır. Yüz için özel geliştirilmiş başlığıyla cilt yüzeyinde mekanik başlık hareket ettirilir.

Exion Face kimlere uygulanmaz?

Her ne kadar güvenilir bir uygulama olsa da bünyesinde barındırdığı ultrason ve radyofrekans enerjisinin bebekler üzerindeki etkileri bilinmediği için EXION FACE uygulaması hamilelere uygulanamaz. Cilt yüzeyinde açık yarası olanlara uygulama yapılamaz.

Exion Face uygulaması sonrası dikkat edilmesi gerekenler?
  • Günlük yaşantımıza kaldığımız yerden devam edebiliriz.
  • Cildin nemli tutulması , güneş koruyucu kullanımı önerilir.
  • Bolca su tüketimi cildin iyileşme sürecini hızlandıracaktır