menuclose
Bize
Sorun
“Sitemizde size daha iyi hizmet sunabilmek için bazı çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgiye Çerez Politikası dökümanımızdan erişebilirsiniz.”

ONDA

Elektromanyetik dalgalar yardımı ile vücuttaki selülitlerin azaltılmasını sağlayan bir tedavi şeklidir. Coolwaves olarak adlandırılan bu yöntem, mikrodalga enerjisini kullanarak vücuttaki yağları küçültüp daha pürüzsüz bir vücuda sahip olunmasını sağlamaktadır. Elektromanyetik dalgalar derinin üst katmanlarında ciddi bir kayıp yaşamadan hedefe ulaştığı için seanslar çok kısadır. ONDA mikro dalga tedavisi tek bölge için 15x15 cm’ lik tek bir alan için 10 dakika kadar sürmektedir. İşlem yapılacak bölge miktarı arttıkça,  uygulama süresi de buna göre artacaktır. 

Kullanım alanları nelerdir ?

 • Bölgesel incelme, selülit tedavisi ve sıkılaşmada yüksek başarı oranı ile kullanılmaktadır.

Uygulama esnasında ne hissederim?

 • Patentli soğuk başlıkları sayesinde hedef noktayı 50-55 derece sıcaklığa ulaştırmasına rağmen ağrı yok denecek kadar azdır ve masaj hissi vermektedir. İşlem sonrasında kişi sosyal yaşantısına devam etmektedir.

Sonuçları ne zaman görürüm?

 • İşlem 4-6 hafta sonrasında neticelenmektedir.

Onda'nın farkı nedir ?

 • Piyasadaki tüm cihazlar deriyi üstten ısıtarak sıcaklığı alt katmanlara ileterek yağ dokusunu ısıtmayı hedefler. Onda ise derindeki yağ hücrelerini hedef alarak ciltte ısı kaybına sebep olmadan yağ dokusunu direk ısıtır.

Uygulama süresi ne kadardır ?

 • Elektromanyetik dalgalar derinin üst katmanlarında ciddi bir kayıp yaşamadan hedefe ulaştığı için seanslar çok kısadır. ONDA mikro dalga tedavisi tek bölge için 15x15 cm’ lik bir alan için 10 dakika kadar sürmektedir. Vücudunuzda ne kadarlık bir alana yapılmasını istiyorsanız, uygulama süresi de buna göre artacaktır.
 • ONDA soğuk dalga uygulama sırasında ve sonrasında morluk, ödem, cilt hasarı gözlenmez. Uygulama sırasında ağrı, acı oluşmaz, lokal ya da topikal anesteziye ihtiyaç duyulmaz.

Seans aralıkları ne kadardır ?

 • ONDA uygulamasında iki seans arasında 2-3 hafta beklemek gerekmektedir.

Uygulama sonrasında ne yapmalıyım?

 • Seanslar aralıklarında gün içinde 2-3 litre su içilmeli, tedavinin diyetle ve sporla birlikte sürdürülmesi işlemin etkisi açısından önemlidir.

İşlem Sırasında Neler Hissedilir?

 • Onda soğuk mikro dalga terapisi işlemi ile selülit tedavisi veya bölgesel incelme tedavisi yapılan deri yüzeyinde cildin ısınmasına bağlı olarak pembelik oluşur. İşlemden sonra birkaç saat süren, çalışılan bölgede sıcaklık hissedilir. Hemen işlem ardından günlük aktivitenize başlayabilirsiniz.

Onda Soğuk Mikro Dalga Terapisi Kimlere Uygulanmaz?

 • Hamilelik, bölgenin enfekte veya yaralı olması, kalp düzenleyicileri, diyabet (Tip I veya II), ışığa duyarlı ilaçların kullanımı, bilinen antikoagülan kullanımı, kan pıhtılaşması bozuklukları, damar tıkanıklığı, anti-enflamatuar ilaçlar, tedaviden iki hafta önce aspirin kullanılması veya bilinen bir ışığa duyarlılık olması durumlarında uygulanmaz. Hastada bu rahatsızlıklardan biri varsa mutlaka onda uygulaması öncesi muayene sırasında doktora bildirmelidir.

Uygulanan bölgeler;

 • Kalça, basen, ön bacak, arka bacak, iç bacak, karın, bel kenarları