menuclose
Bize
Sorun
“Sitemizde size daha iyi hizmet sunabilmek için bazı çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgiye Çerez Politikası dökümanımızdan erişebilirsiniz.”

Vitamin Enjeksiyonu

Uygulamada iki temel teknik vardır. Birincisi düşük dozların seanslar halinde derinin içerisine, birçok noktadan mikroenjeksiyon yöntemi ile verilmesi, ikincisi ise daha yüksek dozların depo formunda derin yağ dokusuna verilmesidir.

Tercih kişinin ihtiyacına göre ve doktorunuzun kararına göre belirlenir. Vitamin enjeksiyonlarında, vitamin karışımları ve cildin ihtiyacı olan 50 farklı içerik bulunmaktadır. Verilen doz ve veriliş şekli önemlidir. İşlem esnasında herhangi bir anestezi gerektirmez. Yaklaşık 10-15 dakika kadar sürer. Kişi rahatlıkla günlük hayatına devam edebilir. Depo formunda olanların yılda sadece iki veya üç kez verilmesi yeterli olur. Uygun karışımda elde edilen sonuç sıklıkla deri renginde bir parlaklık ve açılma, ince kırışıklıklarda azalma ve derinin nem ihtiyacının karşılanmasına yardımcı olur. Uygulamanın ana amacı, cildin yıpranmasını ve yaşlanmasını yavaşlatmaktır. Yaz kış uygulanabilir.

 

ANESTEZİ
ANESTEZİ Yok
OPERASYON SÜRESİ
OPERASYON SÜRESİ 15-20dk
İYİLEŞME SÜRESİ
İYİLEŞME SÜRESİ Yok
KULLANIM SÜRESİ
KULLANIM SÜRESİ 6 ay
NET SONUÇ
NET SONUÇ 1 Hafta
AĞRI
AĞRI Minimal
NOT
NOT Tekrar seans gerekebilir