menuclose
Bize
Sorun
“Sitemizde size daha iyi hizmet sunabilmek için bazı çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgiye Çerez Politikası dökümanımızdan erişebilirsiniz.”

Somon DNA Enjeksiyonu (Protein Enjeksiyonu)

Proteinler, hücrelerin yapı taşlarıdır. Yeni hücre yapımında kullanılan ana maddeler olup vücu­dumuz kendi üretim yapamaz ve mutlaka dışardan almamız gerekir. Protein bakımından zengin olan somon balığı, cildimizde yapılacak olan yeni hücreler için gerekli olan proteinleri içermektedir. Cilt içerisine verilecek olan proteinler ile hücrelerin ihtiyacı olan yapı taşlarına kavuşması sağlanır. Böylece cildin nemlendirilmesi, sıkılaşması, netlik ve parlaklık kazanması, yaşlanma­ya karşı dayanıklılığı sağlanmış olur. Sıklıkla orta yaş grubuna (40 yaş ve üzeri) ve daha çok kuru cilt yapısına sahip kişilere uygulanır. Kişinin cilt yapısına göre ve yaşına göre uygulama sıklığı değişkenlik gösterir.

İşlem anestezi gerektirmez. Mikroenjeksiyon yöntemi ile cilt üzerinden uygulanır. İçeriğinde lokal anestezikler mevcuttur. İşlem 10-15 dakika kadar sürer. İşlem sonrası iğne yerlerinde kızarıklık, şişlik ve/veya hafif morluklar olabilir. Bazı cilt yapılarında sivilcelenmede artış yapabilir. Kişi günlük yaşa­mına devam eder. Net sonuç 1 hafta sonra görülür. Cildin ihtiyacına göre 4- 6 ayda bir tekrar­lanması  gerekir.

ANESTEZİ
ANESTEZİ Lokal
OPERASYON SÜRESİ
OPERASYON SÜRESİ 10-15 dk
İYİLEŞME SÜRESİ
İYİLEŞME SÜRESİ 1-2 gün
KULLANIM SÜRESİ
KULLANIM SÜRESİ 4-6 ay
NET SONUÇ
NET SONUÇ 1 hafta
AĞRI
AĞRI Yok