menuclose
Bize
Sorun
“Sitemizde size daha iyi hizmet sunabilmek için bazı çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgiye Çerez Politikası dökümanımızdan erişebilirsiniz.”

BBL Hero Akne

BBL Hero Akne Nedir?

Stanford Üniversitesinde yapılan araştırmalar sonucunda cildin genetik yapısını gençleştirdiği ve iyileştirdiği kanıtlanan FDA onaylı bu cilt yenileme sistemi cildin yaşlanma işleminin doğal ve sağlıklı bir biçimde yavaşlatılmasını sağlar. Zamanla meydana gelen özellikle alt yüz ve boyundaki elastikiyet kaybı, bazı leke tipleri, akne, kılcal damar problemleri, kişinin ihtiyacına uygun dalga boyunda ışık özel başlığı ile uygulanır.

Akne problemi için uygulanacaksa özel geliştirilmiş dalga boyu sayesinde aktif aknelerin kökenine inerek bakterileri öldürmektedir. Cilt yüzeyindeki kızarıklığı azaltıp, yeni oluşumları önlemektedir. 

BBL Hero Akne Nasıl Uygulanır?

Detaylı cilt analizi sonrası cilt üzerinde oluşan akne problemi ve şiddetine göre seans sayısı belirlenir. 4-8 seans arasında uygulanır. Özel başlık ve filtreleri ile akne üzerine spesifik atışlar atılır. Uygulama sonrasında hafif kızarıklık görülebilmektedir. BBL Hero Akne atışları sonrasında Led mavi ışık terapisi uygulanır. Bu şekilde akne ve sivilceleri baskılama işleminin performansı artmış olur. Seans aralıkları haftada 2 olacak şekilde organize edilebilmektedir.

Uygulama Sonrası Nelere Dikkat Edilmelidir?

  • Aynı gün makyaj yapılmamalıdır.
  • Tedavi protokolü süresince solaryum ve yoğun güneşe maruz kalınmamalıdır.
  • Tedavi süresince kimyasal peeling vb.cilt soyma işlemleri önerilmez.