menuclose
Bize
Sorun
“Sitemizde size daha iyi hizmet sunabilmek için bazı çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgiye Çerez Politikası dökümanımızdan erişebilirsiniz.”

Anyonik Bakım


Anyonik Bakım Nedir?

O2toderm anyonik oksijen bakımı cildi temizlemek ve yenilenmesini sağlamak için yeni teknoloji olan bir bakımdır. Çevresel faktörler havadaki zararlı toksinler cilde zararlıdır. Bu yenilikçi sistem oksijenin cilde derinlemesine nüfus etmesini sağlar ve cilde enerji verirken hücreleri harekete geçirir. O2toderm ürünleri cilde verilen anyonik oksijeni ve led ışık ile mükemmel bir şekilde etkileşime girer. Cilde vitaminler iletirken cilde daha berrak, temiz ve sağlıklı bir cilde kavuşmasını sağlar. 

Nasıl Uygulanır?

O2toderm oldukça konforlu bir uygulamadır. Tüm yüzü kaplayan led ışık %90 saflıktaki anyonik oksijen üreten cihaz ile cilde negatif iyonları iletir. Cilde enerji ve güç vererek işlem esnasında uygulanan ürünlerin daha derine nüfus etmesine yardımcı olur. Sadece cilt yüzeyinde değil aynı zamanda solunum yoluyla da anyonik oksijen kanımızdaki oksijen seviyesini attırarak cildin yaşlanmasındaki en etkin olan serbest radikallere karşı savaşır. 

O2toderm her cilt tipine güvenle uygulanır ve işlem sonrasında cilde nem ve parlaklık kazandırır.

skin-care-beauty-smiling-natural-woman-with-naked-shoulders-healthy-clean-fresh-skin-looking-happy-touching-cheek-girl-apply-facial-cosmetics-white-wall.jpg (10.72 MB)