“Sitemizde size daha iyi hizmet sunabilmek için bazı çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgiye Çerez Politikası dökümanımızdan erişebilirsiniz.”

Güzellik & Bakım Top 5 İşlemler

Vakumlu Cilt Bakımı (Hydrafacial)

Vakumlı cilt bakımı güvenli, pratik ve son derece konforlu bir yöntemdir. Cildin yağ dengesini kontrol altına alır. Siyah noktalarda azalma görülür. Ölü hücrelerden arınan cildin renk tonunda iyileşme gözlemlenir. İhtiyaca göre birer hafta aralıklarla 4 seans arka arkaya yapılırken, bazı cilt tiplerinde bu süre ve seans aralıkları değişebilir. Vakumla birlikte derinlemesine temizlik sağlanmış olurken eş zamanlı verilen solüsyonlar sayesinde cildin arınma, nemlendirme ve antioksidan ihtiyacı karşılanmış olur. 

Cosmelan Leke Tedavisi

Bu sistem derideki melanin pigmentini azaltarak leke açıcı ve engelleyici özelliği bulunmaktadır. İçlerinde aynı zamanda deri soyucu olan peeling özelliği taşıyan maddelerde bulunmaktadır. Ancak soyucu etkisi az olmasından dolayı yan etkisi azdır, kabuklanmaya yol açmaz. Her cilt yapısına uygundur ve kış ayları uygulanabilir. Akne izlerine de faydası vardır.

Mikropigmentasyon ile Kaş Uygulaması

Mikro pigmentasyon işlemi kaşın şeklini değiştirmeden, doğal kıl yönünde kaş hacminin artırılması yöntemidir. Bu işlem nano incelikte iğnelerle pigmenti deri altına yerleştirme işlemidir. Bu pigmentlerin tüm alerjik testlerden geçmiş ve belirli sağlık kuruluşları tarafından mutlaka onaylanmış olması, alınacak tıbbi ve estetik sonuçlar açısından çok önemlidir. Uygulamadan önce hem doğru şekli hem de doğru rengi bulmak için geniş bir zaman harcanır. Bunlara karar verildikten sonra yaklaşık 2 saat sürecek olan işlemde acı hissedilmemesi için kaş bölgesi anesteziyle uyuşturulur. Uygulama sonrasında hafif kaşınma olabilir ama iki hafta içinde kaşınma hissi ortadan kalkar. İki hafta boyunca işlem yapılan bölgeye iyi bakmak ve tarafımızca verilen kremi aralıklarla kullanmak rengin kalıcılığı ve sağlıklı iyileşme açısından son derece önem teşkil etmektedir. İki ay sonrasında tekrar refill adı verilen işlemle kontrol için kaşa son şekil ve renk verilerek mikro pigmentasyon işlemi sonlandırmış olur. İşlemin kalıcılığı en fazla iki yıl sürmektedir.

BBL

Yaklaşık 20 yıldır Amerika'da kullanılan kümülatif etkisiyle gayet başarılı olan bir ışık terapisidir. Kişinin ihtiyacına göre uygulanan farklı dalga boyları mevcuttur. Adeta cildin üzerinde ütüleme işlemi yapılır. Cildin kendi hücrelerinin genetiğini gençleştirerek istenmeyen pigmentasyonu özel dalga boyu ile parçalara ayırmaktadır. Seans sayısı uygulama alanına ve kişiye göre değişkenlik göstermektedir.

 Uygulama alanları;

  • Cilt sıkılaştırma (ForeverYoung)
  • Yüzeysel güneş lekeleri
  • Kılcal damar problemleri
  • Akne tedavileri

Onda ile Bölgesel İncelme ve Selülit Tedavisi

Elektromanyetik dalgalar yardımı ile vücuttaki selülitlerin azaltılmasını sağlayan bir tedavi şeklidir. Coolwaves olarak adlandırılan bu yöntem, mikrodalga enerjisini kullanarak vücuttaki yağları küçültüp daha pürüzsüz bir vücuda sahip olunmasını sağlamaktadır.

 Kullanım alanları nelerdir ?

  •  Bölgesel incelme, selülit tedavisi ve sıkılaşmada yüksek başarı oranı ile kullanılmaktadır.

 Uygulanan bölgeler;

  •  Kalça, basen, ön bacak, arka bacak, iç bacak, karın, bel kenarları