“Sitemizde size daha iyi hizmet sunabilmek için bazı çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgiye Çerez Politikası dökümanımızdan erişebilirsiniz.”

Rene Clinic

Rene Clinic 2013 yılında Prof.Dr.Reha Yavuzer ve Uzman Estetisyen Nur Bilen Yavuzer tarafından kurulmuştur. Rene Clinic ailesi olarak 2013 yılından beri hem cerrahi estetik işlemleri hem de cerrahi olmayan estetik işlemleriyle beraber güzellik alanında hizmet vererek sizleri ağırlamaktayız.

Her zaman sizin için neyi daha iyi yapabiliriz sorusunu baz alarak dinamik bir gelişim ile büyüyen Rene Clinic olarak size en iyi hizmeti sunmak birincil hedefimizdir. Rene Clinic en saygın, yetenekli doktorlar ve estetisyenlerden oluşan, hem yerel hem de uluslararası hasta portföyüne sahip bir ekipten oluşmaktadır.

Teknolojik alt yapının her alanda olduğu gibi estetik dünyasında da en önemli faktör olduğu günümüzde, estetik dünyasındaki tüm yenilikleri sizlere ulaştırmaktayız. Güzellik ve bakım işlemlerinde, invaziv medikal işlemler ve invaziv olmayan medikal işlemlerde FDA onaylı cihaz altyapımız ile size her zaman en iyiyi sunmayı hedeflemekteyiz. Kliniğimizde Visia cilt analiz cihazı ile tüm işlemlerden önce detaylı olarak yaptığımız cilt analizi doğrultusunda direkt olarak cildin problemlerine, hassasiyetine ve yaşına uygun tedaviler uygulamaktayız. Vectra 3D simülasyon cihazımız sayesinde ameliyat işlemlerinden önce üç boyutlu simülasyon imkanı da kliniğimizdeki mevcut üst düzey teknolojilerden biridir.

İki ayrı departmandan oluşan kliniğimiz bünyesinde 5 estetisyen. 3 doktor ve mikropigmentasyon uzmanımız yer almaktadır. Aynı zamanda kliniğimiz uluslararası eğitim akademisi niteliğinde her yıl dünyanın dört bir yanından doktorlara  Prof.Dr.Reha Yavuzer’in vermiş olduğu eğitimler aracılığıyla ev sahipliği yapmaktadır.