menuclose
Bize
Sorun
“Sitemizde size daha iyi hizmet sunabilmek için bazı çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgiye Çerez Politikası dökümanımızdan erişebilirsiniz.”

Kadın Genital Estetiği

İç Dudak Estetiği

Lokal anestezi altında ya da belden aşağısı uyuşturularak (spinal anestezi) yapılabilir. Genel anestezi de verilebilir. Ameliyat öncesi fotoğraflama yapılır. Klitoris yanlarından aşağı doğru olan iç dudakların fazla olan bölgeleri işaretlenir. Fazla olan sarkmış iç dudak çıkarılır, yeniden şekillendirilerek dikilir. Cerrahi olarak ameliyathanede ya da lazer teknolojisi sayesinde ofis şartlarında yapılabilir. Böylece daha genç bir görünüm elde edilir. İşlem sonrası ağrı kesici ve antibiyotikler önerilir. Yaklaşık 4-7 gün içinde işe başlanabilir. Egzersiz ve seksüel hayata 6 hafta sonra başlanabilir.

Dış Dudak Estetiği

Lokal anestezi altında ya da belden aşağısı uyuşturularak (spinal anestezi) yapılabilir. Genel anestezi de verilebilir. Ameliyat öncesi fotoğraflama yapılır. Yağ dokusu ile büyütme yapılacağı için yağ alınacak bölge hasta ile beraber seçilir. Başka bir bölgeden alınan yağ dokusu özel kanüller yardımı ile dış dudaklara enjekte edilir. İşlem sonrası ağrı kesici ve antibiyotikler önerilir. Böylece daha genç görüntü elde edilir. Yaklaşık 4-7 gün içinde işe başlanabilir. Egzersiz ve seksüel hayata 6 hafta sonra başlanabilir.

Bu iki işlem birbiri ile kombine edilebilir. İki işlemin kombinasyonu ile daha genç bir genital görüntü elde edilmiş olur.

Kliniğimizde ayrıca genital bölgeye yönelik ameliyatsız prosedürler de uygulanmaktadır. 

ANESTEZİ
ANESTEZİ Spinal Anestezi
OPERASYON SÜRESİ
OPERASYON SÜRESİ 1 Saat
İYİLEŞME SÜRESİ
İYİLEŞME SÜRESİ 5-7 Gün
KULLANIM SÜRESİ
KULLANIM SÜRESİ Sürekli
UYARI
UYARI Seksüel aktivite 6 hafta sonra
AĞRI
AĞRI Minimal