menuclose
Bize
Sorun
“Sitemizde size daha iyi hizmet sunabilmek için bazı çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgiye Çerez Politikası dökümanımızdan erişebilirsiniz.”

Agassi (Yanak İnceltme)


Agassi İşlemi Nedir?

Agassi, monopolar radyofrekans enerjisi kullanarak özel tasarlanmış bir başlık ile yanaktaki yağ dokusunu incelten bir teknolojidir. Yanak içindeki mukozadan yapılan uygulama ile dokunun ısınmasını, bu sırada yağ tabakasının ve kolajen üretimini uyararak cildin sıkılaşmasını sağlar.  

İşlem Süresi Nedir ve Nasıl Yapılmaktadır?

İşlem yaklaşık 20 dakika sürer. Sağ ve sol yanağa ağız içinden uygulanır. Tek kullanımlık, kişiye özel başlıkları vardır. Tedavi genellikle iki hafta arayla 2-4 seans olarak planlanır. Lüzumu halinde ek seanslar yapılabilir.

İşlem Sonucu Nasıldır?

Sonucu 2-3 hafta civarı gözlenmeye başlar. Alınacak sonuç bişektomi ameliyatı kadar belirgin olmamakla beraber yuvarlak hatlı yüzlerde incelme sağlar. Kilo alınmadığı takdirde sonuçlar kalıcıdır. İşlem için anesteziye ihtiyaç yoktur. İşlem sırasında yanak içinde sıcaklık hissedilmesi normaldir.

İşlem Sonrası Nelere Dikkat Edilmelidir?

İşlem sonrası sosyal hayata hemen dönülebilir. Herhangi bir kızarıklık, ağrı veya morluk beklenmez. Yaz ve kış aylarında, kadın ve erkeklerde güvenle kullanılabilir. 

 

ANESTEZİ
ANESTEZİ Yok
OPERASYON SÜRESİ
OPERASYON SÜRESİ 15-20dk
İYİLEŞME SÜRESİ
İYİLEŞME SÜRESİ Yok
KULLANIM SÜRESİ
KULLANIM SÜRESİ Kalıcı
NET SONUÇ
NET SONUÇ 2-3 hafta
TEKRAR SÜRESİ
TEKRAR SÜRESİ 2-4 seans
AĞRI
AĞRI Yok
NOT
NOT Tedavi planı kişiye göre belirlenir