menuclose
Bize
Sorun
“Sitemizde size daha iyi hizmet sunabilmek için bazı çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgiye Çerez Politikası dökümanımızdan erişebilirsiniz.”

Criyo Shine


Criyo Shine Nedir?

Cryo Shine buharlaştırılmış sıvı azot gazının kullanıldığı ağrısız bir soğuk terapi yöntemidir. Sıvı azot gazı deriye püskürtülerek uygulanan bölgeyi -162 dereceye kadar soğutur. Yoğun soğuk hem iyileştirici hem de canlandırıcı etkiye sahipken kan damarlarının büzülmesini ve sıkılaşmasını sağlar. Bu nedenle cilt normale döndüğünde kan damarları hızla genişler ve dolaşımı hızlandırır. Agresif işlemler sonrasında yatıştırıcı soğuk terapi olarak da uygulanabilmektedir. Yüz ve vücut olarak protokolleri vardır.


CO2 Carboxy Therapy Maske Nedir?

İçerisindeki aktif maddelerle güçlü bir doğal antioksidan niteliğinde olan CO2 Maske tek başına olduğu gibi tamamlayıcı ek tedavi olarak da uygulanabilir. Cildin oksijen üretimini arttırarak derinlemesine arındıran, nemlendiren, cilt tonunu eşitlemesine yardımcı olur.

Hasarlı bölgelenin kan akışını artırır. Cilt yenilemesinde önemli rol oynayan kolajen sentezine yardımcı olur.
Akne ve yağlı ciltlerin tedavisinde de kullandığımız CO2 Maske sebumu dengeler cildin kendini yenilemesini sağlar.
Cilt kalitesi artar daha sağlıklı ve parlak bir cilt elde edilmiş olur.
 

Led Işık Terapi Nedir?

Cildin kendi kendini iyileştirmesini sağlayan bir cilt tedavisi yöntemidir. Uygulamanın en önemli özelliği, cildin yenilenme sürecini hızlandırmaktır. Gençlik ışığı olarak da bilinen uygulama, cilt altındaki kolajen dokunun aktivitesini arttırır. Sarı, mavi, kırmızı ve yeşil ışıklı olmak üzere 4 farklı renkte ışık terapisi mevcuttur. Pek çok cilt problemi düzenli tedavi sonrasında daha iyi sonuç almamızı sağlar. Cerrahi operasyonlar sonrasında da uygulanabilen led terapi, operasyon kaynaklı yaraların iyileşmesini hızlandırmak, ödemi azaltmak ve yeniden damarlanma sürecini kısaltmak gibi özelliklere de sahiptir.

Led terapi ışıklarının özellikleri nelerdir?

Sarı Işık: Cildin kan dolaşımını düzenler. Detoks etkilidir. Cilt kızarıklıklarını yatıştırır. Erken zona baskılanmasında kullanılabilir.
Mavi Işık: Akne tedavisinde kullanılır. Hassas ciltler için yatıştırıcı özellik taşır.
Kırmızı Işık: Kolajen üretimini tetikler ve aktiviteyi arttırır. Gözenekleri sıkılaştırır. Hasarlı dokuların tedavisinde kullanılır. Belirgin kırşıklıkların giderilmesinde ve cerrahi operasyon kaynaklı ödemlerin atılmasında oldukça etkilidir.
Yeşil Işık: Cilt hassasiyetini giderir. Fazla melanin üretimini engeller. Leke tedavisinde kullanılır.

İşlem Süresi Nedir?

Total işlem süresi 30 dakika sürmektedir. 

Kimlere Uygulanmaz?
  • Açık yara bölgesine,
  • Yanık alanlarına,
  • Hamilelere,
  • Herpesli bölgeye uygulama yapılmamaktadır.