menuclose
Bize
Sorun
“Sitemizde size daha iyi hizmet sunabilmek için bazı çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgiye Çerez Politikası dökümanımızdan erişebilirsiniz.”

INDIBA


INDIBA Nedir?

448 kHz  ( kilohertz ) elektromanyetik titreşimleri sayesinde dokulara zarar vermeden iyileşmeyi sağlayan proiyonik radyofrekans sistemidir. Hücre fizyolojisini koruyarak ilettiği akım sayesinde iyileştirme yenileme ve hücre çoğalmasını uyaran bir cihazdır.

Nasıl Çalışır?

Indiba 448 kHz (kilohertz) frekansı ile dokuda ısı yaratmasıyla sıcaklığı kademeli arttırarak daha hızlı ve daha derin doku yenilemesini tetikler.  Isıtılan dokuda iyonların hücre zarına iletilmesini sağlar. Proiyonik akım verirken dokuda oksijen oranını arttırarak kan akışını hızlandırır. Kas spazmı ve ağrılarda iyileştirici etkisini gösterir. Ödem ve dolaşım sisteminde büyük ölçüde etkilidir. 

Indiba ağrısız konforlu bir uygulamadır. İşlem yapılan alanda ısı oluşur ve bu ısı kontrollü bir şekilde verildiğinden masaj etkisi yaratır. 2 başlığa sahip olan indiba ile cilt ısısını üst tabakada 40-41°’lere kadar ulaştırır. Alt tabakada ise cilt ısısı 45-46°’ye kadar ulaşır.

Seans Aralıkları Nelerdir?

Kişinin ihtiyacına bağlı olarak 4 ila 6 seans arasında uygulanması önerilmektedir. Seans aralıkları haftada bir olmak üzere uygulanmaktadır.

Kimlere Uygulanmaz?
  • Kalp pili olanlar,
  • Hamileler,
  • Büyük varis alanları,
  • Açık yara ve yanıkların üstüne uygulama yapılmaz.